Nasz dom spokojnej starości (łódzkie województwo, miejscowość Kochanów, niedaleko miejscowości Rawa Mazowiecka) położony jest w powiecie skierniewickim (40 km od Łodzi) w pobliżu źródeł rzeki Rawki, wśród pól i lasów. Jest to spokojne miejsce, pełne uroku i ciszy, dzięki czemu doskonale nadaje się do wypoczynku. Staramy się, aby pod naszą opieką pensjonariusze czuli się komfortowo i nie mieli przekonania, że miejsce, do którego trafili to dom starców, gdzie panują smutek i samotność.

Prywatny dom opieki Kochanów gwarantuje fachową opiekę medyczną i bardzo dobre warunki bytowe – dwuosobowe pokoje i 4 posiłki z własnej kuchni. Staramy się, by panowała u nas rodzinna atmosfera, tak by rodziny pacjentów miały pewność, że wybrały odpowiedni dom spokojnej starości.

Prowadzimy również zajęcia wspierające aktywność pensjonariuszy, dbamy o wystrój wnętrz i dokładamy wszelkich starań, aby nie był to smutny dom starców. Łódzkie czy mazowieckie to województwa, w których znajduje się wiele placówek świadczących usługi na rzecz osób starszych i schorowanych ale niewiele z nich zasługuje na miano prawdziwego domu dla swoich pensjonariuszy, domu który stanowi dla nich przyjazną i bezpieczną przystań w chorobie czy codziennych problemach jesieni życia. Takim miejscem, z pewnością jest nasz prywatny dom opieki. Łódzkie i mazowieckie województwa są ponadto położone na tyle dogodnie względem naszego domu, że dojazd nie rodzi żadnych trudności i umożliwia częste wizyty rodzin (ok. 30-40 minut podróży samochodem z Łodzi, ok. 1 godziny z Warszawy).